Ak vás zaujala Technika kvantovej liečebnej hypnózy (QHHT®) od Dolores Cannon natoľko, že by ste sa ju sami chceli naučiť a používať, ale neovládate jazyky, máme pre vás dobrú správu.

Chystáme preklad online kurzu 1.stupňa do ČEŠTINY (titulky + preklad materiálov), takže sa budete mocť túto techniku naučiť aj vy.

Ak jazyky ovládate dobre, môžete sa prihlásiť (nezabudnite nám napísať o zľavový kupón 10% pozrite ďalej):

Ak chcete ZÍSKAŤ ZĽAVU 10% NA KURZ QHHT® (v ktoromkoľvek jazyku),

napíšte nám na vitej@centrumnejpoznani.cz alebo zavolajte na +420 602 555 661,

získate od nás 10% ZĽAVOVÝ KUPÓN a NÁVOD, ako ho použiť.

 

Výhradné právo vyučovať Techniku kvantovej liečebnej hypnózy QHHT® od Dolores Cannon má iba Julia Cannon a jej anglicky hovoriaci kolegovia, a to prostredníctvom Quantum Healing Hypnosis Academy. Nikto iný na to nie je oprávnený. Znovu zdôrazňujeme, že v ČR, SR ani v celej Európe vás túto techniku nie je nikto oprávnený učiť a vydať vám certifikát, aby ste túto metódu mohli sami používať na prácu so svojimi klientmi. Túto poznámku uvádzame preto, že sa nás na to pýtate a že ste sa stretli s niekým, kto vám to ponúka...

PODROBNOSTI O KURZE 1.STUPŇA

1) Do kurzu sa môže prihlásiť ktokoľvek. Nie je stanovený žiadny vekový limit ani požiadavky na vzdelanie. Dolores v kurze hovorí: "Umožňujem absolvovať kurz každému, kto má túžbu a vášeň pomáhať."

2) Kurz prebieha online, potrebujete mať len potrebné pripojenie. Súčasťou kurzu sú:

  • textové materiály
  • videa
  • nahrávky sedení vedených Dolores Cannon (pravdepodobne len v angličtine - musíme overiť).

3) Na záver kurzu je potrebné absolvovať test (dá sa opakovať).

4) Kurz je otvorený na 120 dní, kedy máte ľubovoľný prístup k učebným materiálom, môžete s nimi pracovať aj opakovane. Keď ich dostatočne naštudujete, prihlásite sa na absolvovanie testu. Po zvládnutí testu už k učebným materiálom (predovšetkým videám) mať prístup nebudete. Budete mať ale na stiahnutie v členskej sekcii niektoré materiály.

5) Cena kurzu je 997 USD v angličtine a v ruštine. Cena v českom jazyku bude upresnená. (Vo francúzštine stojí 1.129 USD, dá sa predpokladať, že v češtine môže byť kurz tiež o niečo málo drahší, ako v angličtine a ruštine). Ak sa budete do kurzu prihlasovať cez naše stránky, získate zľavový kupón na 10% zľavu.

 

Po spustení kurzu plánujeme stretnutie absolventov kurzu so skúsenými terapeutkami 2.stupňa Helenou Olmrovou a Markétou dos Santos Gomes (príp. ďalšími podľa ich časových možností), kde budete môcť pokladať otázky a vyjasňovať si veci, na ktoré vo svojej praxi narazíte, aby sme vám poskytli podporu v začiatkoch vašej praxe.

 

Ak máte záujem stať sa terapeutom Techniky kvantovej liečebnej hypnózy, neváhajte sa prihlásiť nasledujúcim dopytovým formulárom. O spustení kurzu a zľavových akciách vás budeme obratom informovať.