Ak vás zaujala Technika kvantovej liečebnej hypnózy (QHHT®) od Dolores Cannon natoľko, že by ste sa ju sami chceli naučiť a používať, ale neovládate jazyky, máme pre vás dobrú správu.

Chystáme preklad online kurzu 1.stupňa do ČEŠTINY, takže sa budete mocť túto techniku naučiť aj vy.

Ak jazyky ovládate dobre, môžete sa prihlásiť (nezabudnite nám napísať o zľavový kupón 10% pozrite ďalej):

Ak chcete ZÍSKAŤ ZĽAVU 10% NA KURZ QHHT® (v ktoromkoľvek jazyku),

napíšte nám na vitej@centrumnejpoznani.cz alebo zavolajte na +420 602 555 661,

získate od nás 10% ZĽAVOVÝ KUPÓN a NÁVOD, ako ho použiť.

 

Výhradné právo vyučovať Techniku kvantovej liečebnej hypnózy QHHT® od Dolores Cannon má iba Julia Cannon a jej anglicky hovoriaci kolegovia, a to prostredníctvom Quantum Healing Hypnosis Academy. Nikto iný na to nie je oprávnený. Znovu zdôrazňujeme, že v ČR, SR ani v celej Európe vás túto techniku nie je nikto oprávnený učiť a vydať vám certifikát, aby ste túto metódu mohli sami používať na prácu so svojimi klientmi. Túto poznámku uvádzame preto, že sa nás na to pýtate a že ste sa stretli s niekým, kto vám to ponúka...

PODROBNOSTI O KURZE 1.STUPŇA

1) Do kurzu sa môže prihlásiť ktokoľvek. Nie je stanovený žiadny vekový limit ani požiadavky na vzdelanie. Dolores v kurze hovorí: "Umožňujem absolvovať kurz každému, kto má túžbu a vášeň pomáhať."

2) Kurz prebieha online, potrebujete mať len potrebné pripojenie. Súčasťou kurzu sú:

  • textové materiály
  • videa
  • nahrávky sedení vedených Dolores Cannon.

3) Na záver kurzu je potrebné absolvovať test (dá sa opakovať).

4) Kurz je otvorený na 120 dní, kedy máte ľubovoľný prístup k učebným materiálom, môžete s nimi pracovať aj opakovane. Keď ich dostatočne naštudujete, prihlásite sa na absolvovanie testu. Po zvládnutí testu už k učebným materiálom (predovšetkým videám) mať prístup nebudete. Budete mať ale na stiahnutie v členskej sekcii niektoré materiály.

5) Cena kurzu je 997 USD v angličtine a v ruštine. Cena v českom jazyku bude upresnená. (Vo francúzštine stojí 1.129 USD, dá sa predpokladať, že v češtine môže byť kurz tiež o niečo málo drahší, ako v angličtine a ruštine). Ak sa budete do kurzu prihlasovať cez naše stránky, získate zľavový kupón na 10% zľavu.

 

Ak máte záujem stať sa terapeutom Techniky kvantovej liečebnej hypnózy, neváhajte sa prihlásiť nasledujúcim dopytovým formulárom. O spustení kurzu a zľavových akciách vás budeme obratom informovať.