Spoločnosť Centrum nejvyššího poznání s.r.o. (ďalej len "CNP") sa zaoberá širokým spektrom metód a techník, ktoré zlepšujú zdravie a psychický stav človeka, nastolujú dobrú náladu, pocit šťastia a spokojnosti. Primárnym záujmom spoločnosti je podporovať širokú verejnosť v rozvoji osobnosti, svojich schopností a svojej duše. Metódy, ktoré učíme alebo ponúkame, sú overené a funkčné, zbavujú človeka starých nepotrebných obmedzení, zlepšujú stav jeho energie a zvyšujú frekvenciu. Neponúkame žiaden ezoterický šoubiznis a obchod s vierou.

Konateľka spoločnosti Ing. Helena Olmrová, MBA prešla a aj vyskúšala za svoju už takmer tridsaťročnú prax desiatky metód, vypočula rad guru, či už domnelých alebo skutočných. Vypestovala si zvláštny cit pre odhaľovanie zavádzajúcich metód, ktoré slúžia temným silám na manipuláciu a ovládanie prostredníctvom strachu a sily peňazí, a týmto metódam sa zďaleka vyhýba. Metódy, techniky a praxe, ktoré ponúka CNP, nie sú jediné funkčné.

Techniky, cvičenia a produkty, ktorých zoznam nie je konečný, s ktorými sa môžete oboznámiť prostredníctvom CNP:

1) Technika kvantovej liečebnej hypnózy autorky Dolores Cannon, preklady, vydávanie a dostribúcia jej kníh v českom a slovenskom jazyku

2) Jóga v 8 stupňoch podľa Patandžaliho, hormonálna jóga podľa Dinah Rodrigues

3) Zhong Yuan Qigong / Čung Jüan Čchikung (viac na www.cchi-kung.com)

4) žiariče Somavedic (sme distribútorom, poskytujeme individuálne zľavy) - na vyzdvihnutie osobne alebo posielame na vami udanú adresu

5) kozmetika Nobilis Tilia - predávame v prevádzke Dom Harmónie, výrobky je nutné u nás objednať. Ide o prírodnú kozmetiku bez konzarvačných činidiel, teda s kratším časom expedície, preto nedržíme ich veľmi široký sortiment skladom.

Dom Harmónia

Dom Harmónie v Zubří prevádzkuje CNP fitness, ponúka EMS tréning, meranie InBody, saunu a rôzne lekcie v dvoch sálach. (viac na www.centrumnejpoznani.cz).