Kto je Dolores Cannon?

Dolores bola svetoznáma regresná hypnoterapeutka, o svojich poznatkoch a výskumoch napísala 20 kníh, ktoré boli preložené do viac ako 20 jazykov. Vyvinula svoju veľmi efektívnu Techniku kvantovej liečebnej hypnózy (QHHT - Quantum Healing Hypnosis Technique), ktorú vyučovala na všetkých kontinentoch. Narodila sa 15. apríla 1931 v Missouri v USA a zomrela 18. októbra 2014. Jej odkaz a dielo sú ale nesmrteľné a inšpirujú milióny ľudí po celom svete.

Čím sa preslávila?

Preslávila sa svojimi výskumami minulých životov prostredníctvom regresnej hypnózy a úspešnými až zázračnými vyliečeniami za jedno sedenie. Opísala stavy a úrovne, ktorými duša prechádza pred narodením alebo po smrti, odhaľovala tajomstvá Atlantídy a Lemurie, opísala naše životy na iných planétach, ale aj ríše bytostí pôsobiacich v našom svete (škriatkovia, elfovia, elementáli atď.), z iného uhla pohľadu opísala život Ježiša a esénov, u ktorých vyrastal, a opísala mnoho prekvapivých zistení a detailov z jeho života. Robila výskumy UFO a komunikovala s "mŕtvymi", napr. s Nostradamom. Nostradamus, slávny jasnovidec a lekár, ktorý z nášho pohľadu žil v 16. storočí, je v paralelnej dimenzii stále živý a kontaktoval Dolores, aby jej prostredníctvom varoval ľudstvo pred katastrofami, ktoré mu hrozia. Ďalej Dolores opísala prechod našej planéty Zem a jej bytostí do tzv. Nová Zem, aký to má vplyv na náš život a čo máme robiť, aby sme do tejto lepšej reality prestúpili tiež.

Prečo mimozemšťania a UFO?

Dolores prostredníctvom svojich tisícok klientov zistila, že bývajú často unášaní, liečení a učení tzv. mimozemšťanmi. Mnoho ľudí zažilo tiež fenomén zmiznutého alebo zhusteného času (pozri knihu Strážcovia). Keď niekoľko tisíc ľudí nezávisle od seba opisuje rovnaké veci, vzbudí to minimálne záujem. Dolores postupom času úplne zmenila svoj hodnotový rebríček, takže UFO a návštevy a komunikáciu s mimozemšťanmi brala ako bežnú vec. Podľa jej skúseností nie sú zlí. Snažia sa nám pomôcť, ale nesmú nám zasahovať do života. Stále musíme mať slobodnú vôľu.

Chcem niektoré svoje témy riešiť QHHT® hypnózou. Kam sa obrátiť?

Techniku kvantovej liečebnej hypnózy sa v ČR a v SR naučilo už 17 terapeutov, a ich rady sa stále rozrastajú. Zoznam terapeutov vyškolených priamo Dolores a Juliou Cannon, ktorí prejavili záujem byť uvedení na našich stránkach, nájdete pre ČR zde a pre SR tu. Kompletný zoznam všetkých terapeutov nájdete na oficiálnych stránkach QHHT®.